Sport.pl

W meczu na szczycie żużlowej I ligi Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pojedzie w najsilniejszym składzie

Po raz pierwszy w tym sezonie żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pojadą w najsilniejszym możliwym składzie. Nie mogło być inaczej skoro w niedzielę czeka ich wyjazdowy mecz z głównym rywalem w walce o awans - GKM Grudziądz.
Do tej pory w każdym z poprzednich meczów (wygrane z Orłem Łódź 52:38 - relacja TUTAJ, Lokomotivem Daugavpils 46:44 - relacja TUTAJ oraz Kolejarzem Rawicz 52:38 - relacja TUTAJ), brakowało jednego z liderów zespołu - albo Roberta Miśkowiaka (z powodu kontuzji), albo Thomasa H. Jonassona (oddał start w spotkaniu z Kolejarzem Patrykowi Beśko).

Na spotkanie z GKM trener Stanisław Chomski wytoczył już wszystkie najcięższe działa, na dodatek trochę pomieszał ustawienia par, m.in. rozdzielił jeżdżących do tej pory razem Dawida Stachyrę i Artura Mroczkę. Pod numerem 7 prawdopodobnie zobaczymy Marcela Szymko. Najsilniejszy skład awizują też gospodarze - z Anglikami Scottem Nichollsem i Chrisem Harrisem na czele. Pod numerem 15 można spodziewać się Huberta Łęgowika z Włókniarza Częstochowa, który wystąpi w charakterze gościa.

Zgłoszone składy

GKM Grudziądz: 9. Scott Nicholls, 10. Andriej Karpow, 11. Norbert Kościuch, 12. Tomasz Chrzanowski, 13. Chris Harris, 14. Mateusz Rujner.

Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 1. Artur Mroczka, 2. Renat Gafurow, 3. Robert Miśkowiak, 4. Dawid Stachyra, 5. Thomas H. Jonasson, 6. Krystian Pieszczek.

Gdańscy kibice, którzy zawsze w Grudziądzu stawiają się tłumnie, mogą nabywać bilety na niedzielny mecz (początek o godz. 16) w kasie biletowej stadionu przy ul. Długie Ogrody mieszczącej się przy bramie głównej. Aby umożliwić fanom łatwiejszy dostęp do wejściówek będą one sprzedawane w dni wolne od pracy - w środę 1 maja (godz. 17-18) oraz w piątek 3 maja (godz. 14.30-15.30). Będzie to ostatnia możliwość nabycia w Gdańsku wejściówek na spotkanie z GKM. Każdy kibic w chwili zakupu zobowiązany jest do podania swoich personaliów oraz numeru PESEL. Jest to warunek konieczny aby w dniu meczu dostać się na trybuny obiektu przy ulicy Hallera w Grudziądzu.

Kibice, którzy zdecydują się zakupić bilety we wskazanych dniach i godzinach będą mieli także możliwość zapisania się na wyjazd autokarowy. Koszt przejazdu w obie strony to 25 złotych. Bilety natomiast dostępne są w cenach 25 zł (normalny) oraz 15 zł (ulgowy). Do wejścia na stadion na podstawie biletu ulgowego uprawnione są następujące osoby: dzieci i młodzież ucząca się w trybie dziennym, studenci w wieku do 24 lat za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej, emeryci i renciści powyżej 65 lat za okazaniem ważnej legitymacji, kobiety powyżej 60 lat.

Kto nie ma możliwości wyjazdu do Grudziądza, niedzielny mecz będzie mógł obejrzeć dzięki transmisji internetowej w systemie płatnym telewizji iTVL.pl. Jednorazowy dostęp do spotkania to koszt 6 zł w przypadku płatności elektronicznej (przelew bankowy, karta płatnicza, PayPal) lub 11,07 zł w przypadku zamówienia kodu poprzez SMS.
Czy gdańszczanie mają szansę na zwycięstwo w Grudziądzu? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Skomentuj:
W meczu na szczycie żużlowej I ligi Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pojedzie w najsilniejszym składzie
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX