Sport.pl

Thomas H. Jonasson z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed meczem z GKM Grudziądz: Czuję, że nam się uda

Mecz z GKM Grudziądz będzie pierwszym poważnym sprawdzianem dla żużlowców Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. GKM to główny rywal gdańszczan w walce o awans do ekstraligi. - Czuję, że nam się uda - przekonuje kapitan Wybrzeża Thomas H. Jonasson.
Do tej pory gdańszczanie w trzech meczach w I lidze odnieśli trzy zwycięstwa. U siebie wygrali z Orłem Łódź i Kolejarzem Rawicz, natomiast na wyjeździe uporali się z Lokomotivem Daugavpils. Grudziądzanie z kolei w dwóch meczach dwukrotnie wygrywali - u siebie z Lokomotivem i na wyjeździe z Kolejarzem.

Renault Zdunek Wybrzeże czeka zatem mecz na szczycie zaplecza ekstraligi. - To będzie najprawdopodobniej jeden z najtrudniejszym meczów w tym sezonie. Musimy do tego spotkania przystąpić z dużą ilością energii - mówi Jonasson w rozmowie z portalem Sportowefakty.pl. - Czuję, że to się uda. Liczę, że jak kibice nam pomogą, pojedziemy tak, jak od nas oczekują. Zapowiada się świetna walka - dodaje szwedzki żużlowiec.

Jonasson cieszy się z powrotu do drużyny Roberta Miśkowiaka. Krajowy lider gdańskiej ekipy na początku sezonu leczył uraz uda, jakiego nabawił się podczas występów w Anglii, i po raz pierwszy w meczu ligowym pojechał dopiero w spotkaniu gdańszczan z Kolejarzem. - Jak się na niego patrzyło, nasuwało się jedno pytanie - on miał w ogóle jakąś kontuzję? Przecież jechał jak rakieta - przekonuje Jonasson.

Cała rozmowa z Thomasem H. Jonassonem na Sportowefakty.pl

Więcej o:
Skomentuj:
Thomas H. Jonasson z Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk przed meczem z GKM Grudziądz: Czuję, że nam się uda
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX