Kibice Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk w ramach przeprosin za porażkę kolejny mecz obejrzą za darmo

Gdańscy kibice, którzy w ostatnią niedzielę byli naocznymi świadkami porażki żużlowców Renault Zdunek Wybrzeże w Rawiczu, będą mogli obejrzeć za darmo niedzielny mecz gdańskiego zespołu w Ostrowie.
Decyzja ta została podyktowana chęcią zrekompensowania najwierniejszym fanom gdańskiego zespołu zawodu, jaki przeżyli, oglądając wyjazdowe spotkanie z Kolejarzem Rawicz. Walczący o awans do ekstraligi żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże w żenującym stylu ulegli 39:50 najsłabszemu zespołowi I ligi, który wcześniej przegrał wszystkie spotkania (relacja z meczu TUTAJ).

W związku z tym gdańskim kibicom, którzy na własne oczy oglądali w Rawiczu blamaż swojego zespołu, kierownictwo klubu ufunduje wejściówki na najbliższy mecz Renault Zdunek Wybrzeże. Odbędzie się on w niedzielę w Ostrowie, a rywalem gdańskiej ekipy będzie ŻKS Litex MDM Polcopper Ostrovia.

Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki na niedzielne spotkanie jest okazanie biletu wstępu lub programu z pojedynku w Rawiczu. Zainteresowanych kibiców klub prosi o kontakt telefoniczny (58 305 12 25) lub mailowy (klub@wybrzezegdansk.pl).

Wcześniej za fatalną postawę w Rawiczu przeprosili również sami żużlowcy. W ich imieniu zrobił to Marcel Szymko (treść oświadczenia TUTAJ). To wszystko miłe gesty, jednak najlepszym zadośćuczynieniem będzie po prostu wygrana w Ostrowie.

Co sądzisz o decyzji gdańskiego klubu? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »