Żużlowe ostatki w Gdańsku. W czwartek powtórzony finał młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych

W czwartek na stadionie przy ul. Długie Ogrody odbędą się ostatnie w tym roku zawody żużlowe w Gdańsku. O medale mistrzostw Polski par klubowych walczyć będą młodzieżowcy. Początek turnieju o godz. 17.
Pierwotnie imprezę zaplanowano na 24 września, jednak tego dnia udało się rozegrać tylko 10 biegów. Na przeszkodzie w dokończeniu turnieju stanął deszcz. W czwartek podejście drugie, oby udane.

W zawodach wystartuje siedem zespołów, w tym oczywiście należąca do ścisłego grona faworytów ekipa Renault Zdunek Wybrzeże w składzie: Krystian Pieszczek, Marcel Szymko i Dominik Kossakowski. Oprócz nich w Gdańsku wystartują zespołu Betardu Sparty Wrocław (Patryk Dolny, Patryk Malitowski), Polonii Bydgoszcz (Szymon Woźniak, Mikołaj Curyło), Unii Tarnów (Kacper Gomólski, Mateusz Borowicz), Unibaksu Toruń (Paweł Przedpełski, Kamil Pulczyński), Stelmetu Falubazu Zielona Góra (Adam Strzelec, Kamil Adamczewski) oraz Włókniarza Częstochowa (Artur Czaja, Rafał Malczewski).

Turniej rozpocznie się o godz. 17. Wejście za okazaniem programu zawodów w cenie 10 zł (kibice, którzy zakupili programy za pierwszym razem, mogą wymienić je na nowe).

Czy gdański zespół wywalczy medal? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »