Rosyjskie pojedynki ozdobą meczu Wybrzeża z Włókniarzem?

KantorOnline Włókniarz Częstochowa do Gdańska na mecz z Renault Zdunek Wybrzeżem Gdańsk przyjedzie w najsilniejszym składzie ze swoim liderem Grigorijem Łagutą, który w pierwszych dwóch kolejkach pauzował, gdyż dochodził do zdrowia po kontuzji nogi. Pojedynki lidera częstochowian z Renatem Gafurowem mogą być ozdobą niedzielnego meczu (godz. 19).
Wybrzeże w pierwszej kolejce sensacyjnie pokonało na własnym torze Unibax Toruń, ale w drugiej serii spotkań zespół Stanisława Chomskiego dostał srogie lanie od Unii Tarnów (relacja tutaj). W niedzielę gdańszczan czeka rywalizacja z Włókniarzem, który na początku sezonu poniósł dwie porażki.

- Częstochowianie to też bardzo mocny zespół - mówi Gafurow w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl , którego pojedynki z liderem Włókniarza - Grigorijem Łagutą - mogą elektryzować publiczność.

- Spokojnie, podchodzę do tego normalnie. Na pewno nie ma we mnie czegoś takiego, żebym się szczególnie nastawiał na jakiegoś konkretnego zawodnika. Ze wszystkimi trzeba wygrywać - przyznał Rosjanin jeżdżący w barwach Wybrzeża.