Nowy żużlowiec w składzie Renault Zdunek Wybrzeża na mecz w Zielonej Górze?

W niedzielę żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk meczem ze SPAR Falubazem Zielona Góra rozpoczną rundę rewanżową Enea Ekstraligi. Niewykluczone, że w starciu z mistrzami Polski w gdańskim zespole zadebiutuje nowy zawodnik.
O kogo może chodzić? Tej tajemnicy nie chce zdradzić główny sponsor drużyny Tadeusz Zdunek.

- Szykujemy niespodziankę, być może nowego zawodnika pozyskamy już na niedzielny mecz. Nic więcej na ten temat nie mogę powiedzieć - stwierdził Zdunek w rozmowie z portalem trojmiasto.pl.

Nieoficjalnie mówi się, że nowym nabytkiem Wybrzeża ma być zawodnik zagraniczny. W spotkaniu w Zielonej Górze miałby on pojechać zamiast Thomasa H. Jonassona. Szwed co prawda znalazł się w zgłoszonym składzie drużyny, ale jego występ przeciwko Falubazowi nie jest do końca pewny. Kapitan Wybrzeża nie może dojść do porozumienia z klubem w sprawie zaległości finansowych.

- W tej chwili trudno mi ocenić, czy Thomas pojedzie przeciwko Falubazowi. Są bardzo niewielkie zaległości w stosunku do tego zawodnika. Mówimy o dużo niższych kwotach niż te, które ma wobec swoich liderów na przykład Włókniarz Częstochowa. Jonasson zaczął jednak stawiać warunki, a ja nie zamierzam nikogo na siłę prosić, aby był częścią zespołu i z nim współpracował. Czasy błagania na kolanach się skończyły - podkreśla Zdunek.

Początek meczu SPAR Falubaz - Renault Zdunek Wybrzeże o 16.30.

RYK SILNIKÓW, DOOKOŁA ŻUŻEL, TWARDZI ZAWODNICY - TO PRZYCIĄGA PIĘKNE KOBIETY