Sport.pl

Żużlowcy Wybrzeża w niedzielę nie pojadą w Lesznie

Niedzielny mecz Enea Ekstraligi, w którym żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk mieli zmierzyć się na wyjeździe z Unią Leszno, został przełożony na 13 lipca. Powodem są niekorzystne prognozy pogody.
Według tychże prognoz w Lesznie ma padać już w sobotę, a w niedzielę po południu nad miastem przejść ma prawdziwa ulewa. W związku z tym działacze obu zespołów, aby nie narażać się na niepotrzebne koszty, podjęli decyzję, aby przełożyć mecz na inny termin. Zostanie on rozegrany w niedzielę 13 lipca.

Tego dnia w Gdańsku miał być rozegrany turniej par o Puchar Dominika, ale w związku z zaistniałą sytuacją zostanie on przełożony na inny termin.

Co ciekawe, gdański mecz pomiędzy Wybrzeżem i Unią w I rundzie również został przełożony z powodu deszczu, ale wówczas żużlowcy obu zespołów wyjechali na tor już dzień później. Goście wygrali bardzo wysoko - 58:32.

Z powodu niekorzystnych prognoz przełożony został także inny mecz Enea Ekstraligi, w którym Sparta Wrocław podjąć miała Falubaz Zielona Góra. To spotkanie również odbędzie się 13 lipca.

MAKABRYCZNE WYPADKI ŻUŻLOWCÓW WYBRZEŻA [WIDEO]


Więcej o: