Thomas H. Jonasson ostro o działaczach Wybrzeża: Oni mnie po prostu olewają!

Żużlowiec Renault Zdunek Wybrzeże Thomas H. Jonasson nie po raz pierwszy wylał na łamach szwedzkich mediów żale na gdański klub, który jest mu winien sporo pieniędzy. - Oni mnie po prostu olewają! Przestaję już wierzyć, że uda mi się wyciągnąć od nich choć część pieniędzy, a cała ta sytuacja jest gówniana - grzmi zawodnik.
Jonasson w rozmowie z gazetą Expressen przyznaje, że jest na skraju bankructwa, a gdyby nie pomoc indywidualnych sponsorów nie miałby za co wrócić do domu po niedzielnym meczu Enea Ekstraligi z Unią Leszno (relacja TUTAJ).

- Oni mnie po prostu olewają. Przestaję już wierzyć, że uda mi się wyciągnąć od nich choć część pieniędzy. Muszę jednak jakoś płacić rachunki, a cała ta sytuacja jest gówniana. Szanuję polskich fanów, ale klub swoją postawą udowadnia, że nie szanuje mnie - piekli się Jonasson i grozi, że dopóki nie odzyska choć części pieniędzy, w barwach gdańskiego zespołu już nie pojedzie.

Według niego Wybrzeże, które ma ogromne problemy finansowe, zalega mu już milion koron, czyli ok. 500 tys. zł. Szwed obawia się, że klub może w najbliższym czasie zbankrutować, a on już nigdy nie odzyska swoich pieniędzy.

RYK SILNIKÓW, DOOKOŁA ŻUŻEL, TWARDZI ZAWODNICY - TO PRZYCIĄGA PIĘKNE KOBIETY