Sport.pl

W niedzielę żużlowcy Wybrzeża podejmują KSM Krosno. Znamy składy

Drugoligowcy wracają do rywalizacji po miesięcznej przerwie. W niedzielę 26 lipca o godz. 17.15 na torze w Gdańsku odbędzie się mecz w ramach 8. kolejki PLŻ2. Przeciwnikiem Wybrzeża będzie KSM Krosno. W środę przedstawiciele obu zespołów podali awizowane składy.

Polub nas na Facebooku

Walka toczyć będzie się nie tylko o dwa duże punkty meczowe, ale także o bonus. W pierwszym meczu, który odbył się w Krośnie, lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali 46:44. Gdańszczanom nie pomogła nawet świetna dyspozycja Magnusa Zetterstroema, zdobywcy osiemnastu punktów.

W poprzedniej kolejce, która odbyła się niemal miesiąc temu, Wybrzeże przegrało czterema punktami w Lublinie. KSM Krosno nie rozgrywało wówczas żadnego meczu i przyszło mu pauzować.

Wybrzeże przystępuje do meczu z krośnianami z pozycji lidera tabeli. KSM Krosno plasuje się zaś na czwartym miejscu, wyprzedzając jedynie outsidera z Rawicza.

W drużynie gości wystąpi dwóch byłych zawodników Wybrzeża - Dawid Stachyra oraz Tomasz Chrzanowski. W gdańskim obozie nastąpiła jedna zmiana w porównaniu z ostatnim meczem w Lublinie. Z numerem dziesiątym w awizowanym składzie znalazł się Damian Sperz. Zabrakło natomiast słabo spisującego się Łukasza Sówki. Należy jednak pamiętać, że trenerzy mogą zrobić maksymalnie dwie zmiany przed rozpoczęciem zawodów.

Awizowane składy:

KSM Krosno: 1. Tobias Busch, 2. Marcin Rempała, 3. Dawid Stachyra, 4. Tomasz Chrzanowski, 5. Mariusz Fierlej, 7. Przemysław Portas

Wybrzeże Gdańsk: 9. Renat Gafurow, 10. Damian Sperz, 11. Eduard Krcmar, 12. Kamil Brzozowski, 13. Magnus Zetterstroem, 15. Dominik Kossakowski

Początek spotkania o godz. 17.15.

RYK SILNIKÓW, DOOKOŁA ŻUŻEL, TWARDZI ZAWODNICY - TO PRZYCIĄGA PIĘKNE KOBIETY


Więcej o: