Sport.pl

Wybrzeże rozpoczyna sprzedaż karnetów na nowy sezon. Pojedyncze bilety będą trochę droższe

W związku z awansem na zaplecze żużlowej ekstraklasy drobnej kosmetyce uległy ceny biletów na mecze gdańskiego Wybrzeża w 2016 roku. Normalne wejściówki podrożały o siedem, zaś ulgowe o trzy złote. W dalszym ciągu najbardziej opłaca się zaopatrzyć w całosezonowe karnety, których sprzedaż rusza 14 grudnia.

Polub nas na Facebooku

Sezon 2016 wystartuje na początku kwietnia, ale już od 14 grudnia kibice speedwaya mogą zaopatrywać się w karnety na spotkania Wybrzeża.

Ceny pojedynczych biletów są droższe niż w poprzednim sezonie, ale jest to raczej zrozumiałe ze względu na fakt iż gdańska drużyna będzie ścigać się o ligę wyżej. Ponadto skład zbudowany przez działaczy gwarantuje emocje na torze. Na pewno każdy kto przyjdzie na spotkania na stadion im. Zbigniewa Podleckiego nie będzie się nudził.

Ceny biletów na mecze Wybrzeża w 2016 roku:

Sektory zielony i niebieski - normalny 25 zł / ulgowy 15 zł

Trybuna honorowa (sektory czerwony S24-S27) - normalny 35 zł / ulgowy 25 zł

Bilet VIP (sektor czerwony S23 + catering) - 75 zł (ograniczona liczba sprzedanych biletów)

Oczywiście zdecydowanie bardziej opłaca się kupić karnety na całe rozgrywki (oszczędność równowartości jednego biletu) Podobnie jak w 2015 roku karnety na mecze GKŻ Wybrzeże nie będą związane ściśle z liczbą spotkań, a z liczbą wejść na trybuny. Nadal obowiązywać będzie zasada, że na jeden mecz na jeden karnet mogą wejść maksymalnie dwie osoby. Łączna liczba wejść przypisana do karnetu to siedem wejść na sezon.

Ceny karnetów:

Normalny (sektory zielony i niebieski) - 150 zł

Ulgowy (sektory zielony i niebieski) - 90 zł

Trybuna honorowa (sektory czerwony S24-S27) normalny - 210 zł

Trybuna honorowa (sektory czerwony S24-S27) ulgowy - 150 zł

Karnet VIP (sektor czerwony S23 + catering) - 450 zł (tych wejściówek będzie tylko 100 na mecz)

Posiadacze karnetów mogą liczyć dodatkowo na bezpłatny wstęp na wszystkie pozaligowe zawody krajowe rozgrywane na torze im. Zbigniewa Podleckiego (IMP, MIMP, MDMP, PLM, BK, SK, ZK i inne). Z kolei posiadacze abonamentów na trybunę honorową oraz karnetów VIP dodatkowo mają zapewnione bezpłatne programy zawodów na każdy mecz rozgrywany w Gdańsku.

Do zakupu biletów i karnetów ulgowych uprawnione są kobiety, młodzież szkolna, studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1989 roku i młodsi), emeryci oraz renciści oraz opiekun osoby niepełnosprawnej. Z kolei dzieci do lat 7 i osoby niepełnosprawne na zawody wchodzą za darmo.

Zamówienia na karnety można składać na adres e-mail: karnety@wybrzezegdansk.pl. W zamówieniu należy podać ilość oraz rodzaj karnetów, a także adres na jaki ma być on wysłany. W odpowiedzi na e-mail kibic otrzyma dane do przelewu, a po zaksięgowaniu płatności karnet zostanie wysłany na wskazany adres. Sprzedaż stacjonarna karnetów w klubie (od poniedziałku do piątku w godz. 9-16:30) oraz wysyłka karnetów zamówionych przez internet rozpocznie się od poniedziałku 14 grudnia.

MAKABRYCZNE WYPADKI ŻUŻLOWCÓW WYBRZEŻA [WIDEO]


Więcej o: