Grzegorz Dzikowski: Takie mecze też musimy odjechać

Trener Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk Grzegorz Dzikowski był zadowolony z faktu, iż jego zespół wygrał w Rawiczu, ale ciężko o jednoznaczne wnioski. - Trudno mi ocenić drużynę po takim meczu. Wśród gospodarzy punktował tylko Adrian Gomólski. Zgodziliśmy się na ligę złożoną z drużyn pierwszej i drugiej ligi i takie mecze też musimy odjechać - przyznał po spotkaniu szkoleniowiec gdańszczan.
Gdańszczanie nie mieli problemów z odniesieniem pierwszego w tym sezonie zwycięstwa na wyjeździe. Drużyna Kolejarza była jedynie tłem dla świetnie dysponowanych gości. Niepokonani okazali się Anders Thomsen oraz Linus Sundstroem.

- W dzisiejszym meczu nie mieliśmy słabych punktów. Trudno mi ocenić drużynę po takim meczu. Wśród gospodarzy punktował tylko Adrian Gomólski. Zgodziliśmy się na ligę złożoną z drużyn pierwszej i drugiej ligi i takie mecze też musimy odjechać. Cieszę się że przejechaliśmy spotkanie spokojnie, bez żadnych wypadków - powiedział Grzegorz Dzikowski, który miał pewne zastrzeżenia do nawierzchni w Rawiczu.

- W drugiej części meczu tor był znacznie trudniejszy niż na początku. Stworzyły się koleiny, które udało się naszym zawodnikom omijać. Wracamy zdrowi ze zwycięstwem i to najważniejsze - przyznał szkoleniowiec gdańskiego zespołu.MAKABRYCZNE WYPADKI ŻUŻLOWCÓW WYBRZEŻA [WIDEO]