Kontuzjowany Darcy Ward może szybciej wrócić na tor

Kontuzjowany żużlowiec Lotosu Wybrzeże Darcy Ward najprawdopodobniej wróci na tor szybciej, niż komukolwiek mogło się wydawać, czyli już na drugą kolejkę, kiedy gdańszczanie zmierzą się w Grudziądzu z GTŻ.
Stań się fanem Trójmiasto - Sport.pl na portalu Facebook

Australijczyk jest kontuzjowany po upadku na treningu motocrossowym. Jak przekonuje prezes Maciej Polny, Darcy Ward może wrócić na tor już na mecz drugiej kolejki. - Rozmawiałem w Wardem i powiedział, że czuje się coraz lepiej. Rehabilitację zacznie w połowie przyszłego tygodnia. Mimo kontuzji nie traci optymizmu i zapowiada, że w składzie Lotosu zabraknie go tylko na premierowym meczu ze Startem. Jest natomiast przekonany, że w meczu drugiej kolejki, z GTŻ w Grudziądzu, będzie już do dyspozycji trenera Stanisława Chomskiego. Na początku kwietnia przyjedzie do Polski, aby wybrać boks i bazę dla swojego sprzętu. Waha się pomiędzy Toruniem i Gdańskiem, a my oferujemy mu pomoc i miejsce w naszym mieście - powiedział prezes Lotosu Wybrzeża.

Inauguracja rozgrywek ligowych odbędzie się 3 kwietnia, kiedy Wybrzeże podejmie Start Gniezno. Mecz w Grudziądzu zaplanowano na 10 kwietnia.

Polecamy - Najnowsze informacje sportowe z Trójmiasta