Znamy składy na mecz żużlowców Lokomotiv Daugavpils - Lotos Wybrzeże Gdańsk

W najbliższą niedzielę żużlowcy Lotosu Wybrzeże w kolejnym meczu I ligi zmierzą się w Daugavpils z tamtejszym Lokomotivem. Znane są już składy na to spotkanie.
W zespole Lotosu Wybrzeże w porównaniu z ostatnim, wygranym meczem z Polonią Bydgoszcz zajdzie jedna zmiana: Mikaela Maksa zastąpi Renat Gafurow. Pod numerem siódmym wpisany został Darcy Ward, który dzień wcześniej walczył będzie w niemieckim Diedenbergen w rundzie kwalifikacyjnej Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. Jeśli te zawody zostaną z jakiegoś powodu przełożone na termin rezerwowy, przypadający właśnie na niedzielę, wówczas mecz Lotosu Wybrzeże z Lokomotivem zostanie odwołany i rozegrany w innym terminie. W łotewskim zespole pod numerem 12 wpisany jest kontuzjowany Maksim Bogdanow, za którego prawdopodobnie stosowane będzie zastępstwo zawodnika.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17 polskiego czasu (godz. 18 czasu łotewskiego). Sędzią będzie Ryszard Bryła (Zielona Góra).

Zgłoszone składy

Lotos Wybrzeże: 1. Thomas H. Jonasson, 2. Dawid Stachyra, 3. Paweł Hlib, 4. Renat Gafurow, 5. Magnus Zetterstroem, 6. Damian Sperz, 7. Darcy Ward. Lokomotiv Daugavpils: 9. Kjastas Puodżuks, 10. Nicolai Klindt, 11. Roman Poważny, 12. Maksim Bogdanow 13. Joonas Kylmaekorpi, 14. Andriej Lebiediew.Więcej o: