Hokeiści Stoczniowca Gdańsk mistrzami Polski juniorów

Młodzi gdańszczanie zajęli pierwsze miejsce podczas turnieju w Toruniu. Ich skład opierał się na zawodnikach pierwszej drużyny.

W turnieju finałowym wzięło udział pięć zespołów. Stoczniowiec przegrał ostatni mecz z Sokołami Toruń, ale już przed nim miał zapewniony tytuł mistrzowski. W gdańskiej ekipie wystąpiło wielu zawodników pierwszej drużyny Stoczniowca, m. in. Aron Chmielewski, Szymon Marzec czy Maciej Rompkowski. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Bartosz Maza ze Stoczniowca. Trenerem mistrzowskiego zespołu jest Henryk Zabrocki.

Skład mistrzów Polski: Bramkarze: Bartosz Maza, Arnold Szymczewski.

Obrońcy: Bartosz Aleniewski, Maksym Damps, Krzysztof Kantor, Dawid Kozłowski, Oskar Lehmann, Dawid Maciejewski, Michał Ruszkowski, Adrian Turos. Napastnicy: Dariusz Błażejczyk, Aron Chmielewski, Damian Idzikowski, Martin Kulczyk, Szymon Marzec, Filip Pesta, Maciej Rompkowski, Jakub Stasiewicz, Krzysztof Wróblewski, Wojciech Wrycza.