Dwie hokejowe drużyny z Trójmiasta na podium mistrzostw amatorów

X Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju wygrał zespół TMH Polonia Bytom. Drugie miejsce zajęła drużyna TH Goldwell Gdańsk, a trzecie Mad Dogs Sopot.
Mistrzostwa po raz pierwszy odbyły się w Gdańsku. W hali Olivia spotkało się 16 drużyn. Zespoły z Trójmiasta mistrzostwa mogą uważać za bardzo udane. Wszystkie cztery drużyny wyszły z grup i awansowały do ćwierćfinałów. Do dalszej walki przeszły Goldwell Gdańsk i Mad Dogs Sopot. W walce o finał Goldwell Gdańsk zwyciężył Zagłębie Sosnowiec 3:2, a Mad Dogs Sopot uległ 1:6 drużynie Polonii Bytom. W małym finale Mad Dogs Sopot wygrał z Zagłębiem Sosnowiec, zdobywając brązowe medale. W finale turnieju gdańszczanie ulegli drużynie z Bytomia jedną bramką - 2:3. W dziesięcioletniej historii mistrzostw po raz pierwszy dwie drużyny z Trójmiasta stanęły na podium.