Nie pomogły dwa gole Piotra Włodarczyka. Piłkarze Bałtyku Gdynia przegrali z Calisią

Piotr Włodarczyk zdobył swoje pierwsze gole dla Bałtyku, ale gdynianie w meczu II ligi zachodniej przegrali na wyjeździe z Calisią Kalisz 2:3.
Gdynianie spotkanie zaczęli fatalnie, gdyż już po 8 minutach przegrywali 0:2. Potem jednak dał znać o sobie Włodarczyk. "Nędza" jeszcze w pierwszej połowie zdobył dwie efektowne bramki i dał gościom remis. Jednak w 55 minucie Krzysztof Gościniak zdobył zwycięskiego gola dla zespołu z Kalisza.

Calisia - Bałtyk Gdynia 3:2 (2:2). Bramki: Matuszewski (5.), Ciesielski (8.), Gościniak (55.) - Włodarczyk (14., 38.). Skład Bałtyku: Matysiak - Musuła, Martyniuk, Filipiak (77. Byczkowski), Dettlaff - Manelski, Jędryka (75. Loda), Ziemak (46. Benkowski), Lemanek (57. Noga) - Włodarczyk, Kudyba.