Mecz Gryf Wejherowo - Górnik Zabrze tylko dla "szalikowców"

Rewelacja Pucharu Polski Gryf Wejherowo w 1/8 finału podejmie Górnika Zabrze. Bilety kosztują 50 zł i dołączony do nich będzie okolicznościowy szalik. Bez niego nie wejdzie się na stadion.
- Będzie to gwarancją, że bilet, z którym kibic wchodzi na obiekt jest na pewno oryginalny. Ilość wejściówek podobnie, jak na mecz z Koroną Kielce jest ograniczona - informuje zarząd klubu, który chce się uchronić w ten sposób przed wejściem nieuprawnionych osób. Bilet można bowiem podrobić, z okolicznościowym szalikiem nie pójdzie już tak łatwo.

Gryf jest rewelacją tegorocznej edycji PP. Pokonał już trzy zespoły z I ligi oraz Koronę, która przyjechała do Wejherowa jako lider T-Mobile Ekstraklasy. Gryf dobrze spisuje się także w rozgrywkach III ligi bałtyckiej, gdzie jest wiceliderem (4 pkt straty do Orkana Rumia).

Mecz z Górnikiem odbędzie się we wtorek, 18 października o godz. 14. Bilety (i szaliki) na to spotkanie będzie można kupować już od piątku. Kasy biletowe będą czynne również w dniu meczu w godz. 8 - 11 o ile do tego czasu zostaną jeszcze jakieś wejściówki.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »


Więcej o: