Słaba Polpharma Starogard Gdański, trener Zoran Sretenović oddaje się do dyspozycji prezesa

Po siódmej porażce w sezonie trener Polpharmy Starogard Gdański Zoran Sretenović oddał się do dyspozycji prezesa. - Całą winę za postawę drużyny biorę na siebie - stwierdził szkoleniowiec Kociewskich Diabłów.
W sobotę Polpharma przegrała u siebie z Kotwicą Kołobrzeg 78:82. Starogardzienie w całym sezonie odnieśli tylko jedno zwycięstwo (na osiem meczów) i są najgorszą drużyną Tauron Basket Ligi. Z zespołem nie daje sobie rady Sretenović, który po sobotnim spotkaniu zaczął rozważać opuszczenie klubu.

- Odpowiadam za wynik więc całą winę za postawę drużyny biorę na siebie. Sam budowałem ten skład, dobierałem zawodników więc muszę tak postąpić. Oddaję się do dyspozycji prezesa - powiedział Sretenović.

Nie wiadomo jednak, czy prezes postanowi zdymisjonować szkoleniowca. W klubie brakuje bowiem pieniędzy na nowych zawodników, tak i na nowego trenera ciężko będzie znaleźć dodatkowe środki. Ostatnim wzmocnieniem Polpharmy ma być podkoszowy Patrick Okafor, który w drużynie z Kociewia zadebiutuje prawdopodobnie już w kolejnym spotkaniu.

Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku »