Największa gwiazda gali wrestlingu w Ergo Arenie nazywa się Big Show. 216 cm i 228kg!

Big Show w wieku 12 lat mierzył 188 cm i ważył 100 kg, a gdy miał 19 lat mierzył już 216 cm! Cierpiał wtedy na chorobę zwaną gigantyzmem przysadkowym. Po wyleczeniu został profesjonalnym wrestlerem i jest dziś światową gwiazdą w tej dyscyplinie.
Paul Donald Wight Jr., bo tak naprawdę nazywa się Big Show, przyszedł na świat 8 lutego 1972 w Aiken w Południowej Karolinie. W wieku 12 lat mierzył 188 cm i ważył 100 kg, cierpiał wtedy na akromegalię, czyli chorobę zwaną gigantyzmem przysadkowym. Jego organizm wydzielał w nadmiarze hormon wzrostu i gdy miał 19 lat urósł już do 216 cm. W 1990r. zdecydował się na operację. Chirurdzy z powodzeniem usunęli guza przysadki i choroba przestała się rozwijać.

Big Show kilka lat później, w 1995r. zdecydował się spróbować swoich sił w wrestlingu. Z powodzeniem, już wtedy został "Żółtodziobem roku". Do 1998 roku występował na galach federacji WCW, obecnie pracuje zaś już dla WWE. Jest pięciokrotnym mistrzem świata: dwukrotnym WWE Championship i WCW Championship, oraz jednokrotnym ECW Championship. 22 kwietnia 2011 zdoył pasy WWE Tag Team Championship wraz z Kanem. Podczas Draftu 2011 został przeniesiony na Monday Night RAW.

Podczas gali Money in The Bank 2011 przegrał walkę z Markiem Henrym, doznając wtedy bolesnej kontuzji. Henry, choć wygrał walkę, złamał mu nogę już po gongu. Używając przy tym... krzesła. Big Show został wtedy odwieziony wózkiem do szatni. Na ring powrócił w październiku, a w piątek w Ergo Arenie będzie miał okazję do zrewanżowania się Henremu. Ich walka zapowiadana jest jako jedna z głównych atrakcji wieczoru.