Gryf Wejherowo w TVP Sport. W meczach Pucharu Polski z Legią Warszawa

Od 21 listopada, czyli od losowania, piłkarze i kibice Gryfa Wejherowo czekają na mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski z Legią Warszawa. Na razie muszą się uzbroić w cierpliwość, bo z Legią zmierzą się dopiero w połowie marca. Ale za to ich mecze pokaże TVP Sport.
Wydział Gier PZPN ustalił terminarz meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski. Gryf, III-ligowa rewelacja tegorocznej edycji pucharu, w pierwszym spotkaniu z Legią zmierzy się w Wejherowie 13 marca o godz. 15. Rewanż w Warszawie na Pepsi Arenie zaplanowano na 20 marca na godz. 20.30. Transmisję z obu spotkań zapowiedział TVP Sport. Terminy meczów Gryfa nie są jednak ostateczne. Mogą one ulec zmianie w przypadku awansu Legii do 1/8 finału rozgrywek Ligi Europy.

Wyznaczano również terminy spotkań Arki Gdynia, która w ćwierćfinale Pucharu Polski zagra z liderem ekstraklasy Śląskiem Wrocław. Gdynianie pierwszy mecz zagrają u siebie 14 marca o godz. 18.30. Spotkanie rewanżowe we Wrocławiu odbędzie się 21 marca również o godz. 18.30. Transmisja obu spotkań Arki w TVN Turbo.