Vistal Łączpol Gdynia zremisował z AZS Politechniką Koszalin

Niespodziewany remis Vistalu Łączpol Gdynia, który na własnym parkiecie zremisował z AZS Politechniką 29:29. W gdyńskiej hali sportowo-widowiskowej na początku meczu pachniało sensacją, gdynianki po kilku minutach przegrywały bowiem 1:5.
Pomimo wysokiego prowadzenia gości Vistal zdołał odrobić straty jeszcze w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 15:12 dla gospodyń. Przespały także początek drugiej połowy, gdy pozwoliły wrzucić sobie cztery bramki z kolei. Ostatecznie udało się im jednak doprowadzić do remisu.

Vistal Łączpol Gdynia - AZS Politechnika Koszalin 29:29.

Vistal: Własenko, Mikszto - Sulżycka 5, Głowińska 2, Jędrzejczyk 1, Białek, Siódmiak 3, Szwed 9, Mateescu, Duran 3, Koniuszaniec 1, Kulwińska 5.

AZS: Szywierska, Morawiec - Kobyłecka 3, Bilenia 4, Dworaczyk 5, Muchocka 2, Całużyńska 4, Chmiel 2, Błaszczyk 1, Lisewska 7, Matuszczyk 1, Koprowska 0.