Jagiellonia Białystok rozbiła Bałtyk Gdynia 3:0

W rozegranym w sobotni poranek meczu kontrolnym Bałtyk Gdynia był bez szans w starciu z występującą w T-Mobile Ekstraklasie Jagiellonią Białystok. Bramki dla gości strzelili Grzegorz Rasiak, Grzegorz Arłukowicz i Mirosław Kalista.
Jagiellonia na zakończenie trwającego dziesięć dni zgrupowania w Cetniewie pokonała Bałtyk 3:0. W meczu rozegranym na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni pierwszą bramkę, dla gości, w 18. minucie zdobył Rasiak, który po dośrodkowaniu Marcina Burkhardta z rzutu wolnego wykorzystał błąd obrony Bałtyku. Na 2:0 podwyższył Arłukowicz. W 63. minucie silnie uderzył z rzutu wolnego, a piłka odbiła się jeszcze od muru graczy Bałtyku i wpadła do siatki. Dzieła zniszczenia dopełnił w 81. minucie Kalista. Po sprytnym zagraniu Ermina Seratlicia miał przed sobą tylko pustą bramkę i nie miał kłopotu z umieszczeniem w niej piłki.

Bałtyk Gdynia - Jagiellonia Białystok 0:3 (0:1).

Bramki: Rasiak (18.), Arłukowicz (63.), Kalista (81.).