Adam Małysz kontynuuje karierę rajdowca. Będzie się ścigał w Ergo Arenie!

Od 17 do 19 lutego na terenie Trójmiasta i Kaszub odbędzie się 8. Rajd Lotos Baltic Cup, zaliczany do klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Wystartują w nim wszyscy najlepsi polscy rajdowcy, a także Adam Małysz!
Małysz, który niedawno z powodzeniem startował w Rajdzie Dakar, będzie jedną z gwiazd cieszącego się ogromną popularnością prologu rozgrywanego w hali Ergo Arena, tzw. Super Odcinka Specjalnego (17 lutego). Atrakcją prologu będzie rozszerzenie trasy o wyjazd na zewnątrz obiektu, gdzie odcinek będzie kontynuowany w zimowych warunkach.

Pierwotnie jednym z rywali Małysza miał być słynny gimnastyk, a obecnie poseł na sejm RP Leszek Blanik. Jednak w dniu wyścigu (17 lutego) Blanik przebywać będzie na posiedzeniu sejmu.

W całym rajdzie swój udział zapowiedzieli m.in. Kajetan Kajetanowicz, Michał Sołowow, Leszek Kuzaj, Tomasz Kuchar oraz bracia Bębenkowi. Spodziewany jest również udział załóg zagranicznych (m.in. Bryan Bouffier).

Dodatkową atrakcją będzie jednodniowy Rajd Legend, który zostanie rozegrany w sobotę na tych samych odcinkach, po których będą się ścigać kierowcy ze stawki RSMP. Do udziału w nim zostali zaproszeni weterani polskich rajdów m.in.: Jan Kościuszko, Tomasz Ciecierzyński, Włodzimierz Groblewski, Andrzej Lubiak czy Konstanty Walentowicz.