Sport.pl

Hitowy mecz Polska - Niemcy w Ergo Arenie nawet za 85 zł

Bilety na prestiżowy mecz piłkarzy ręcznych Polski z Niemcami w Ergo Arenie będą kosztować od 25 do 85 zł. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 1 marca.
Towarzyski mecz Polska - Niemcy odbędzie się w Ergo Arenie 2 kwietnia o godz. 20.15.

- To spotkanie będzie dla nas bardzo ważne z tego względu, że będziemy w trakcie przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Takich meczów sprawdzających jest niewiele, dlatego na pewno wystawimy najsilniejszy możliwy skład. Przypuszczam, że Niemcy również potraktują nas poważnie. Na pewno będzie na co popatrzeć - zapewnia na stronie trojmiasto.pl Daniel Waszkiewicz, drugi trener reprezentacji Polski i szkoleniowiec Spójni Wybrzeże Gdańsk.Polacy o grę w Londynie walczyć będą w Alicante od 6 do 8 kwietnia - z Hiszpanią, Serbią i Algierią. Mecz z Niemcami będzie więc dla nich próbą generalną przed tym turniejem.

Sprzedaż biletów na mecz w Ego Arenie rozpocznie się 1 marca o godz. 12. Wejściówki będzie można kupić w kasach Ergo Areny oraz za pośrednictwem stron www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz www.kupbilet.pl. Ceny biletów: 25, 30, 35, 50, 65 i 85 zł. W sprzedaży będą też bilety grupowe dla młodzieży szkolnej (minimum 15 osób) za 7 zł.

Więcej o: