Tego jeszcze nie było! Mecz piłkarzy ręcznych Polska - Niemcy obejrzy w Ergo Arenie ponad 10 tys. ludzi!

W ekspresowym tempie rozeszło się 10 tys. biletów na mecz reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych z Niemcami, który 2 kwietnia odbędzie się w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena. Jeszcze nigdy kadra Bogdana Wenty nie grała w Polsce przed tak dużą publicznością.
Przeznaczone do dystrybucji bilety znalazły swoich nabywców w ciągu zaledwie 6 dni od rozpoczęcia sprzedaży. Dla polskich piłkarzy ręcznych spotkanie z Niemcami będzie ostatnim sprawdzianem przed turniejem w Alicante (6-8 kwietnia, Polacy zagrają w nim z Algierią, Serbią i Hiszpanią), gdzie zawodnicy trenera Bogdana Wenty staną przed ostatnią szansą na wywalczenie przepustek na igrzyska olimpijskie w Londynie.

- Cieszymy się, że będziemy mieć okazję wystąpić w Ergo Arenie. W Polsce nie mieliśmy jeszcze okazji zagrać w tak dużym obiekcie i przy tak licznej publiczności. Na pewno wystąpimy w najsilniejszym składzie i zapewne Niemcy również wystawią możliwie najlepszą ekipę. To jest co prawda mecz towarzyski, ale nikt nikomu nie odpuści - podkreśla drugi trener reprezentacji Daniel Waszkiewicz.

Spotkania Polska - Niemcy "na żywo" pokaże stacja Polsat Sport.