Robert Lewandowski w weekend w Gdańsku!

W najbliższą niedzielę w Gdańsku na obiektach AWFiS odbędzie się finał Pomorza Coca-Cola Cup 2012. Zmaganiom dzieci przyglądał się będzie najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski! Będzie to jedna z ostatnich okazji, aby spotkać się z gwiazdą biało-czerwonych przed Euro 2012.
- Bardzo się cieszę, że pomimo napiętego terminarza mogę przyjechać i spotkać się jeszcze przed Euro 2012 z kibicami i piłkarzami grającymi w turnieju Coca-Cola Cup. Szczerze przyznam, że jak patrzę na tych młodych zawodników, to widzę siebie. Mam nadzieję, że wielu z nich dalej będzie dążyć do realizacji swoich sportowych marzeń - mówi Lewandowski, gwiazda Borussii Dortmund.

W finale województwa pomorskiego zmierzą się: Gimnazjum Nr 3 Malbork, Gimnazjum Nr 1 Debrzno, Gimnazjum Stężyca, Gimnazjum Tuchomie, Gimnazjum Nr 2 Wejherowo, Gimnazjum Redzikowo, Gimnazjum Kmiecin, Gimnazjum Nr 3 Starogard Gdański, Gimnazjum Nr 1 Debrzno, Gimnazjum Sportowe Nr 15 Gdańsk, Gimnazjum Nr 29 Gdańsk, Gimnazjum SMS Słupsk. Dla wszystkich uczestników spotkanie z Lewandowskim będzie z pewnością wielkim przeżyciem. Zwłaszcza, że najlepszy polski piłkarz może przyjechać do Gdańska już jako mistrz Niemiec - drugi tytuł z rzędu Borussia może sobie zapewnić już w sobotę.

Wybierasz się na spotkanie z Lewandowskim?Sportowe Trójmiasto na Facebooku! Plus jeden? »


Turniej Coca-Cola Cup organizowany jest dla uczniów szkół gimnazjalnych z roczników 1996 i młodszych, którzy są uczniami danego gimnazjum co najmniej od 1 września 2011 r. w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Finał krajowy rozegrany zostanie 26-27 maja w Sulejówku. Turniej Coca-Cola Cup 2012 został objęty honorowym patronatem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Szkolny Związek Sportowy. Partnerem technicznym turnieju jest firma adidas. Partnerem mediowym turnieju są Gazeta Wyborcza, sport.pl, TVN, Radio Eska oraz magazyn BravoSport.

Wydarzenia 14. edycji turnieju Coca-Cola Cup można śledzić na www.cocacolacup.pl