KSW 20. Marcin Różalski i drugie podejście do Jerome'a Le Bannera

Marcin Różalski i Jerome Le Banner mieli ze sobą walczyć podczas KSW 18. Francuz doznał jednak wówczas kontuzji i potrzebne było zastępstwo. Tym razem wszystko ma pójść po myśli organizatorów. Walka obu zawodników będzie jedną z tych najważniejszych podczas gdańsko-sopockiej gali KSW 20, która 15 września odbędzie się w Ergo Arenie.
Na KSW 18 Le Bannera zastąpił Valentijn Overeem. Po walce z Holendrem Różalski schodził z ringu pokonany. Dla zawodnika z Płocka był to pierwszy z dwóch przegranych pojedynków z rzędu. Drugi przytrafił się podczas gali Draka 7, gdzie Różalski przegrał przez niejednogłośną decyzję sędziów z Salimgireyem Rasulovem.

La Benner, to legenda kick-boxingu, szczególnie w formule K-1. Dziesięciokrotnie uczestniczył w finałach K-1 World GP, gdzie dwukrotnie zostawał wicemistrzem. Był również mistrzem świata ISKA w kick-boxingu w wadze supercięzkiej (2011 rok) oraz ISKA i WKN w boksie tajskim w wadze supercięzkiej (1996 i 1998 r.). Zajmował również 1. miejsca w K-1 WGP w japońskich miastach Nagoya (2000 r.) i Osaka (2001 r.). W MMA walczy od sylwestra 2001 r.

Le Banner ma za sobą również epizody filmowe. Na szklanym ekranie mogliśmy oglądać go w takich produkcjach jak: Scorpion, Asterix na olimpiadzie (w roli Twardzieusza) oraz w filmie Babylon A.D.

Czy Różalski jest w stanie pokonać Le Bannera? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »