KSW 20. Mariusz Pudzianowski: Tym razem to będzie typowo sportowa walka [WIDEO]

- Podobny rekord walk, podobne warunki fizyczne... Tym razem to będzie typowo sportowa walka - zapowiada Mariusz Pudzianowski przed wrześniową walką z Christosem Piliafasem na gali KSW 20 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie.
- Dla Pudzianowskiego przyszedł czas, w którym powinien zmierzyć się z przeciwnikiem niekoniecznie popularnym i medialnym, ale takim, który da temu widowisku wiele pod względem sportowym - mówi na wideo promującym wrześniową galę współwłaściciel KSW Maciej Kawulski. - Piliafas to nie jakaś wielka gwiazda, ale bardzo rzetelny zawodnik MMA - dodaje.

W ringu zapowiada się prawdziwa wojna. - Pudzianowski? Chcę go znokautować. Tak właśnie lubię kończyć pojedynki, nie dopuszczę, by o wyniku zdecydowali sędziowie - zapowiada z kolei grecki wojownik. - KSW to najlepsza federacja MMA w Europie, więc ta walka będzie dla mnie najważniejszą w karierze.

- Szanuję Piliafasa, tak jak każdego zawodnika. Mierzyłem się jednak z twardszymi od niego. Taki James Thompson miał już za sobą z 40 walk w MMA, a jakoś sobie radziłem. Cóż, zobaczymy który z nas wyjdzie z ringu, a kogo wyniosą - zapowiada "Pudzian".

Bilety na wrześniową galę KSW 20, która odbędzie się 15 września w Ergo Arenie, są już w sprzedaży. Można je nabyć TUTAJ

Wideo promujące wrześniową galę obejrzysz poniżej:Pudzian poradzi sobie z Piliafasem? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »