Piłkarska reprezentacja Polski ponownie na PGE Arenie Gdańsk?

W listopadzie piłkarska reprezentacja Polski rozegra mecz towarzyski. Oficjalnie nie wiadomo kto będzie przeciwnikiem biało-czerwonych oraz gdzie odbędzie się spotkanie. Wszystko wskazuje jednak na to, że najlepszych polskich futbolistów ponownie gościć będzie PGE Arena Gdańsk.
Jedno jest pewne, mecz zaplanowany ma 14 listopada Polacy rozegrają u siebie. Według informacji futbolnews.pl największe szanse na zorganizowanie sparingu biało-czerwonych ma PGE Arena.

- Warszawa odpada, ponieważ w stolicy gramy w październiku z Anglią. Poznań raczej też nie wchodzi w rachubę. Wszystko wskazuje na to, że to będzie Gdańsk - zdradził futbolnews.pl dyrektor kadry Konrad Paśniewski. Dodaje on również, że przeciwnikiem Polski będzie Dania lub Walia.

PGE Arena w przeszłości tylko raz gościła piłkarską reprezentację Polski. Na gdańskim obiekcie rozegrano towarzyski, aczkolwiek prestiżowy mecz z Niemcami (6 września 2011 roku). Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Na stadionie w Gdańsku odbyły się również mecze Euro 2012: Hiszpania - Włochy, Hiszpania - Irlandia, Hiszpania - Chorwacja oraz Niemcy - Grecja. PGE Arena to także "dom" Lechii Gdańsk.

Czy listopadowy mecz Polaków powinien odbyć się na PGE Arenie? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »