KSW 20. Jerome Le Banner przygotowuje się do walki z Marcinem "Różalem" Różalskim [WIDEO]

Walka z 39-letnim Jerome Le Bannerem będzie dla Marcina Różalskiego największym wyzwaniem odkąd rozpoczął starty w formule MMA. Łatwo na pewno nie będzie. Francuz do tego pojedynku przygotowuje się z całych sił, a swoje postępy opublikował na videoblogu.
Le Banner (rekord walk 3-2) podobnie jak Różalski (2-2) nie ma w MMA zbyt dużego doświadczenia. Na jego korzyść przemawiają jednak lata startów w K-1. Jako kick-boxer Le Banner był dwukrotnym wicemistrzem K-1 World GP i dziesięciokrotnym uczestnikiem finałów K-1 WGP.

Starcie z takim zawodnikiem będzie więc dla Różalskiego okazją do sprawdzenia się z naprawdę silnym przeciwnikiem. Mogło do niego dojść już na KSW 18 w Płocku, na przeszkodzie stanęła jednak wtedy kontuzja Le Bannera. Teraz obu fighterom już nic nie powinno przeszkodzić przed skrzyżowaniem rękawic na ringu gdańsko-sopockiej Ergo Areny.

Bilety na galę KSW 20, która odbędzie się 15 września w Ergo Arenie, są już w sprzedaży. Można je nabyć TUTAJ . A przygotowania LeBannera do walki z Różalskim obejrzysz poniżej: