Natalia Partyka pewnie kroczy po złoto igrzysk paraolimpijskich. Z rywalką rozprawiła się w osiem minut

Trzecie zwycięstwo z rzędu w paraolimpisjkim turnieju tenisa stołowego odniosła Natalia Partyka. Polska tenisistka bez problemu pokonała Egipcjankę Angham Maghraby 3:0
Partyka wskazywana jest jako główna faworytka do zdobycia złotego medalu w Londynie. Swoją postawą w Londynie gdańszczanka potwierdza te zapowiedzi, odnosząc bezproblemowe zwycięstwa. W piątkowych meczach Partyka pewnie pokonała bez starty chocby seta Turczynkę Umran Ertis i Chinkę Qian Yang. W sobotę bardzo szybko rozprawiła się z reprezentantką Egiptu, wygrywając trzykrotnie po 11:1. Cały mecz trwał raptem osiem minut.

Partyka rywalizację w grupie zakończyła bez porażki i wywalczyła awans do półfinału. Początek spotkań półfinałowych w sobotę o 18.30.

Natalia Partyka sięgnie po złoto? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »