W poniedziałek w Gdyni mecz reprezentacji Polski do lat 21 z Portugalią

W poniedziałek na Stadionie Miejskim w Gdyni młodzieżowa reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz eliminacji do mistrzostw Europy. Ich rywalem będzie Portugalia, a spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30.
Dla biało-czerwonych będzie to już niestety mecz bez stawki. Po czwartkowej porażce z Rosją 1:4 podopieczni Stefana Majewskiego stracili bowiem szanse na awans do turnieju finałowego, który w przyszłym roku odbędzie się w Izraelu.

Mecz będzie miał za to wielką stawkę dla Portugalii, która potrzebuje co najmniej remisu (a najlepiej zwycięstwa), aby zachować szanse na udział w barażach o awans. Wszystko zależeć będzie jeszcze od wyników w innych grupach. Polacy bez względu na wynik tego meczu zajmą 3. miejsce. W ich składzie zabraknie strzelca jedynego gola w meczu z Rosją Artura Sobiecha, który został dowołany na zgrupowanie pierwszej reprezentacji w miejsce Ludovica Obraniaka (w meczu z Czarnogórą zobaczył czerwoną kartkę i nie zagra we wtorkowym meczu z Mołdawią).

Na spotkanie w Gdyni wstęp jest wolny, a organizatorzy spodziewają się ok. 10 tys. widzów. W dniu meczu kasy stadionu otwarte będą od godz. 8 (aby odebrać wejściówkę potrzebny jest dokument tożsamości).

Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport, początek relacji o godz. 17.15.

Polscy młodzieżowcy dadzą radę Portugalii? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »