KSW 20. Pudzianowskiego i spółkę zważą na molo w Sopocie

Oficjalne ważenie zawodników, którzy zaprezentują się 15 września w Ergo Arenie na jubileuszowej gali KSW 20, odbędzie się w piątek o godz. 18. na sopockim molo. Organizatorzy przygotowali dla kibiców dodatkowe atrakcje.
Na molo w Sopocie obecni będą wszyscy zawodnicy: Mariusz Pudzianowski, Christos Piliafas, Jan Błachowicz, Houston Alexander, Marcin Różalski, Jerome Le Banner, Karol Bedorf, Karl Knothe, Borys Mańkowski, Rafał Moks, Kamil Waluś, Jacek Wiśniewski, Anzor Azhiev i Paul Reed.

Dla kibiców, dla których piątkowe ważenie będzie imprezą otwartą, organizatorzy przygotowali dodatkowe atrakcje. Specjalnie na tę okazję powstanie Strefa Fana KSW, gdzie do wygrania będą bilety na galę oraz gadżety Federacji KSW. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17, samo ważenie rozpocznie się zaś godzinę później. Po ważeniu odbędzie się koncert hiphopowy w wykonaniu Drużyny Mistrzów.

Kibice mieszanych sztuk walki, którzy zaplanują w piątek wyprawę na sopockie molo, muszą jednak pamiętać, że wstęp na nie jest płatny. Molo jest jedną z głównych atrakcji turystycznych Sopotu i wejście na nie kosztuje 7 zł (bilet normalny) oraz 3,5 zł (ulgowy). Darmowy wstęp mają za to mieszkańcy kurortu - na podstawie Karty Sopocianina i dowodu tożsamości. Jak informują władze Sopotu przy okazji piątkowej imprezy federacji KSW ceny wejścia na molo dla kibiców spoza Sopotu nie ulegną zmianie.

Jubileuszowa gala KSW 20 transmitowana będzie w systemie pay-per-view (PPV). Jak obejrzeć galę u poszczególnych operatorów telewizyjnych? Kliknij TUTAJ

Pudzianowski, Różalski a może Wiśniewski? Kto największą gwiazdą KSW 20? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »