KSW 20. Walka Marcina Różalskiego z Jerome Le Bannerem zagrożona!

W rozpisce sobotniej gali KSW 20, która odbędzie się w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, może dojść do nieoczekiwanej zmiany. Francuzowi Jerome Le Bannerowi odnowiła się bowiem kontuzja uda i pod znakiem zapytania stoi jego starcie z Marcinem ?Różalem? Różalskim.
Rozdamy Wam 3 podwójne zaproszenia na galę KSW 20 w Ergo Arenie! Śledźcie nasz profil na Facebooku! »


LeBanner (rekord walk 3-2) przebywa obecnie na specjalistycznych badaniach lekarskich. Decyzję o tym, czy kontuzja Le Bannera uniemożliwi mu występ na gali KSW20 podejmie jutro w piątek lekarz analizując wyniki badań. Bez względu na decyzję lekarza, w Ergo Arenie na pewno zobaczymy Różalskiego oraz wszystkich innych zawodników znajdujących się na oficjalnej karcie walk.

Federacja KSW znalazła już ewentualnego zastępcę Francuza. Jest nim doświadczony fighter z Holandii - Rodney Glunder (25-19-3), walczący w podobnym stylu do Różalskiego. Lubi walczyć w stójce, często idzie na wymianę ciosów. Glunder przygotowywał się do walki na innej gali, lecz ta została odwołana, stąd też jest idealnym kandydatem na ewentualne zastępstwo.

Glunder to zawodnik, który w swojej karierze wygrał z ostatnim pogromcą Różalskiego, Valentijnem Overeemem, a także z gwiazdami światowego MMA m.in. Cheickiem Kongo, Malvinem Manhoefem i Cyrillem Diabate.

Jubileuszowa gala KSW 20 transmitowana będzie w systemie pay-per-view (PPV). Jak zamówić transmisję gali u poszczególnych operatorów telewizyjnych? Kliknij TUTAJ