KSW 20. Nie będzie walki Marcina Różalskiego z Jerome Le Bannerem

Jedną z ciekawiej zapowiadających się walk na gdańskiej KSW 20 miało być starcie Marcina ?Różala? Różalskiego z Jerome Le Bannerem. Francuzowi odnowiła się jednak kontuzja uda, która wykluczyła go z udziału w gali. Rywalem Różalskiego w sobotę będzie więc Holender Rodney Glunder
W czwartek Le Banner uczestniczył w specjalistycznych badaniach lekarskich, który miały potwierdzić bądź wykluczyć jego walkę z Różalskim. Ostatecznie stan kontuzjowanego uda Francuza okazał się na tyle poważny, że Le Banner musiał wycofać swój udział w gali.

Zamiast weterana K1 rywalem "Różala" będzie więc Glunder, który powinien godnie zastąpić Le Bannera. Glunder miał bowiem walczyć w innej gali, jednak ta została odwołana. Nie ma więc obaw, że Holender do walki z Różalskim przystąpi nieprzygotowany.

Glunder to doświadczony 37-letni zawodnik, który swoją przygodę w MMA rozpoczął już w 1996 roku. W 2003 roku zadebiutował w K1, a w 2006 odniósł pierwszy zwycięstwo w K1 Grand Prix.

Glunder łącznie stoczył 48 walk MMA, z których 25 wygrał, w tym 12 przez nokaut.

Jubileuszowa gala KSW 20 transmitowana będzie w systemie pay-per-view (PPV). Jak zamówić transmisję gali u poszczególnych operatorów telewizyjnych? Kliknij TUTAJ

Rozdamy Wam 3 podwójne zaproszenia na galę KSW 20 w Ergo Arenie! Śledźcie nasz profil na Facebooku! »