Sport.pl

KSW 20. Współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski do przeciwników pay-per-view: Mam was w d...

Współwłaściciele federacji KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski ostro zareagowali na słowa swojego gwiazdora Jana Błachowicza, który w wywiadzie udzielonym Trojmiasto.sport.pl skarżył się, że przez wprowadzenie systemu pay-per-view uciekli mu niektórzy sponsorzy. O ile jednak słowa Lewandowskiego były dość racjonalne, to Kawulski przekroczył granice dobrego smaku.
Jan Błachowicz w wywiadzie dla Trojmiasto.sport.pl oznajmił, że przez transmisję gali KSW 20 w PPV odwróciła się od niego już część sponsorów. - Wiedzą, że galę obejrzy mniejsza niż dotychczas liczba kibiców i zwijają manatki. My, zawodnicy, nie mamy z tytułu sprzedaży gali w pay-per-view żadnego procentu, stąd trudno bym był zadowolony - mówił nam przed tygodniem. - Ale cóż, początki zawsze są trudne. Po gali usiądziemy z właścicielami KSW do stołu i na pewno ustalimy jakiś kompromis. Póki jednak tego kompromisu nie ma, transmisjom w pay-per-view mówię zdecydowane "nie" - oznajmił nam Błachowicz.

- Po pierwsze: my i tak robimy dla zawodników bardzo dużo - odpowiedział na jego słowa Lewandowski w wywiadzie dla portalu Sportfan.pl. - Nie jesteśmy przecież ich ojcami, żeby ich karmić, jeśli mamy jakieś dodatkowe źródło dochodu. A jeśli zawodnicy tak bardzo chcą podziału w zyskach, to niech uczestniczą również w stratach. Niech płacą z własnej kieszeni, gdyby coś nie wypaliło. Ciekawe, jak wtedy nasza rozmowa będzie wyglądać. Jak chcą się bawić w biznes, proszę bardzo. Zawodnicy chyba tego nie doceniają, a pamiętajmy, że to jest nasza gala, to są nasze media, które o tym piszą, nasz deal z telewizją, więc oni tak naprawdę czerpią korzyści gotowca - tłumaczy Lewandowski.

Współwłaściciel KSW zapowiedział też, że z niektórymi zawodnikami będzie musiał poważnie porozmawiać. - To jest potrzebne, bo zauważam, że im bardziej pompujemy im popularność, tym bardziej oni zaczynają nam stawiać niepotrzebnie warunki - ocenił Lewandowski.

Z kolei Kawulski udzielił wywiadu portalowi MMARocks.pl tuż po zakończeniu gali w Ergo Arenie. Zapytany o poziom sprzedaży gali KSW 20 w systemie pay-per-view wypowiedział się następująco. - Nie znam jeszcze wyników ze wszystkich stacji, na bieżąco byliśmy tylko z wynikami sprzedaży w Cyfrowym Polsacie. A te są bardzo zadowalające, zatem wszystkim tym, którzy się buntowali i zakładali strony na facebooku w rodzaju "Nie kupuj pay-per-view" chcę dzisiaj powiedzieć, że mam ich serdecznie w dupie. Będziemy nadal robić gale zarówno w pay-per-view jak i w otwartym Polsacie, ale tylko po to by promować niektórych zawodników. Tych wypromowanych będziemy kierować zapewne już do PPV.

Co myślisz o słowach Kawulskiego? Wyraź to na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! +1? »


A jak Kawulski ocenił słowa Błachowicza? - Czytałem tę wypowiedź Janka, chyba nie do końca ją przemyślał. Nie wiem, może udzielił jej pochopnie, jadąc samochodem, albo coś w tym rodzaju. Janek jest bystrym facetem i zdaje sobie sprawę, że główną jego gratyfikacją za walkę są pieniądze, które my mu płacimy. A umowy ze sponsorami to nasz ukłon w stronę zawodników, by mogli sobie dodatkowo zarabiać - skwitował dosadnie Kawulski.

Pełną wypowiedź Kawulskiego możesz obejrzeć na poniższym wideo:Więcej o:
Komentarze (150)
KSW 20. Współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski do przeciwników pay-per-view: Mam was w d...
Zaloguj się
 • nemesh

  Oceniono 112 razy 106

  Że Ty masz nas w dupie, to jeszcze nic, gorzej będziesz miał, jak wszyscy kibice pokażą Ci dupę, a wtedy będziesz zarabiał wyłącznie na biletach z hal. Bye!

 • spectator_zm

  Oceniono 84 razy 82

  Ten pazerny sukinsyn przegiął i to ostro. Mam nadzieję, że jego pogardliwe oświadczenie odbije się szerokim echem i ci wszyscy, którzy wykupili PPV od teraz będą mieli w dupie tego kmiota i jego gale.
  Ten haniebny system trzeba koniecznie zniszczyć! Nie dla PPV! Jedyną możliwością, jaka dysponujemy, to nie wykupywać tych transmisji. Niech sobie je pan Kawulski wsadzi w dupę, skoro ma taką pojemną!
  Ja wiem jedno, nigdy nie wykupię żadnej gali, żadnego meczu, czy innego wydarzenia w PPV nie dlatego, że nie stać mnie na te 2, czy 3 dychy, tylko dlatego, by nie brać udziału w tak haniebnych przedsięwzięciach. I tak transmisje PPV są wyłącznie u cyfrowych nadawców, którzy pobierają od swych abonentów regularny abonament i powinni w zamian oferować takie widowiska bez dodatkowych opłat. Weźmy taki Cyfrowy Polsat, który do niedawna miał najlepszą sportową ofertę wśród wszystkich cyfrowych operatorów. Miał piłkarską LM, LE i najlepsze gale bokserskie, czy KSW. Wszystko to pokazywał na swych sportowych kanałach bez dodatkowych opłat. A teraz co pozostało? Tylko siatkówka praktycznie, pozostałe najlepsze prawa potracili na rzecz konkurencji i próbują wyciągać kasę od swych abonentów poprzez PPV. To bardzo nieuczciwe praktyki i mam nadzieję, ze się opamiętają, bo jak tak dalej będą postępować, to nowych umów nikt już z nimi nie podpisze...

 • twojalewareka

  Oceniono 83 razy 79

  Prostacka zabawa dla prostackich ludzi, do tego poziom bardzo słaby, dla mnie w PPV może być cały Polsat ;/

 • kabza1605

  Oceniono 78 razy 64

  Ludzie wy to naprawdę oglądacie? Przecież to jest jak wrestling - wszystko udawane! A poza tym Pudzian? Na serio??

 • telewidz9

  Oceniono 62 razy 62

  a my mamy w dupie twoje zasrane gale ciebie ppv i polsat zesraj sie

 • kicha12345

  Oceniono 62 razy 60

  Ja tez go mam w dupie, wiec jestesmy kwita:)

 • 1yavor

  Oceniono 60 razy 56

  Ładnym trzeba być oszołomem, żeby płacić pieniądze za PPV. Jeszcze za takie gó... jak KSW. Jakby nie Pudzianowski, to chyba jedynie Kawulski z Lewandowskim siedzieliby na trybunach.

 • jda

  Oceniono 52 razy 50

  nigdy nie zapłacę za takie gó.... jeszcze jak zobaczyłem jakie typy za tym stoją to tym bardziej.

 • nanoreplikator

  Oceniono 46 razy 46

  Tragiczny poziom zawodów, w kolejnej gali wystąpi Pani Domu czy jak to się nazywa? i zleje Pudziana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX