KSW 20. Czy Krystian "Dawaj na ring" Pudzianowski zadebiutuje w MMA?

Krystian Pudzianowski, brat Mariusza, który swojego brata wyprowadza zawsze do pojedynków na galach KSW przy wykonywanych na żywo swoich piosenkach, nie wyklucza rozpoczęcia startów w formule MMA. - Nie mówię nie - powiedział w rozmowie z portalem MMAnews.pl.
Młodszy z braci Pudzianowskich póki co znany jest głównie z występów w autorskiej kapeli znanej jako Pudzian Band. Kapela powstała w 2005 r., ale swoją debiutancką płytę "Dawaj na ring" wydała dopiero w styczniu 2010 roku, przy okazji gali KSW 12, na której walką z Marcinem Najmanem debiutował Mariusz Pudzianowski. "Pudzillę" do ringu wyprowadził właśnie Krystian, śpiewając przy tym tytułową piosenkę. Stało się to rytuałem, do każdej kolejnej walki starszy Pudzianowski wychodził w asyście Krystiana.

Po sobotniej gali KSW 20 w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie portal MMAnews.pl zapytał Krystiana o możliwość jego debiutu na ringu mieszanych sztuk walki. - Nie mówię tak i nie mówię nie, zobaczymy w przyszłości. Były co prawda jakieś rozmowy w tym temacie, ale to nie czas jeszcze by o tym rozmawiać. Być może w niedalekiej przyszłości powiem "tak" - stwierdził młodszy z braci Pudzianowskich.

Przypomnij sobie jak Krystian Pudzianowski wypada asystując bratu na galach KSW: