Cheerleaderki z Gdyni zatańczyły na Stadionie Narodowym [ZDJĘCIA]

Podczas meczu Polska - RPA (1:0) na Stadionie Narodowym w Warszawie można było oglądać pokazy słynnego zespołu cheerleaderek z Gdyni.
Dziewczyny z Gdyni robią w ostatnich miesiącach fantastyczną karierę. Były już zapraszane na występy do Rosji, Hiszpanii czy Turcji, program o nich nakręciła niemiecka telewizja ARD. Największym hitem był jednak wyjazd do USA - wiosną tego roku gdyńskie cheerleaderki zatańczyły na dwóch meczach NBA.

Ale dziewczyny z Gdyni tańczą nie tylko na koszykówce. Także na piłce nożnej - występowały już na towarzyskich meczach Polaków z Francją w Warszawie i Niemcami na PGE Arenie w Gdańsku. W piątek cheerleaderki znów zatańczyły na meczu biało-czerwonych, ale tym razem po raz pierwszy miały okazję pokazać swoje umiejętności na Stadionie Narodowym w Warszawie, na którym Polacy pokonali RPA 1:0.

A już w niedzielę dziewczyny z Gdyni będzie można zobaczyć w Toruniu, tym razem na meczu żużlowców - zatańczą na MotoArenie przy okazji pierwszego spotkania o brązowy medal, w którym Unibax podejmie Stelmet Falubaz Zielona Góra.