Gołota vs Saleta w Ergo Arenie tylko w pay-per-view? [AKTUALIZACJA]

Andrzej Gołota

Andrzej Gołota (Fot. Kuba Atys / AG)

Jak informuje ?Fakt?, walka Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą, do której ma dojść w lutym w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, będzie najprawdopodobniej transmitowana tylko w systemie pay-per-view.
Według "Faktu" decyzja o sposobie transmisji lutowej gali nie została jeszcze podjęta, ale najbardziej prawdopodobna jest opcja z relacją pay-per-view. Wykupienie transmisji ma kosztować od 30 do 40 zł, a dystrybutorem sygnału będzie Cyfrowy Polsat, który jest głównym organizatorem imprezy.

Pay-per-view coraz popularniejsze. Kupujesz? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Oprócz walki Gołoty z Saletą kibice będą się emocjonować starciem wschodzącej gwiazdy polskiego boksu Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem. W pojedynku wagi lekkiej zobaczymy zaś Kamila Łaszczyka i Krzysztofa Cieślaka.

Transmitowanie gal bokserskich w systemie pay-per-view staje się w Polsce coraz popularniejsze. Ostatnio w PPV oglądaliśmy też np. galę mieszanych sztuk walki KSW 20 (także w Ergo Arenie) z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Jak zapatrujesz się na taką formę transmisji? Zagłosuj w sondażu.

AKTUALIZACJA, godz. 15:56

Otrzymaliśmy informację prasową z Cyfrowego Polsatu, że gala Polsat Boxing Night na pewno będzie transmitowana w systemie pay-per-view. Koszt wykupienia transmisji nie jest jeszcze znany. Co myślicie o PPV? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach i na naszym facebooku.

Zapłacisz za walkę Gołoty z Saletą?
Zobacz także
  • Maciej Kawulski (w środku) i gwiazdy KSW20 - Marcin Różalski (z lewej) oraz Rodney Glunder KSW 20. Czytelnicy Trojmiasto.sport.pl ostro zareagowali na słowa Macieja Kawulskiego
  • Maciej Kawulski (z prawej) KSW 20. Współwłaściciel federacji KSW Maciej Kawulski do przeciwników pay-per-view: Mam was w d...
  • Jacek Wiśniewski podczas gali KSW KSW 20. Jacek Wiśniewski wściekły na werdykt: Nie róbmy jaj k...a, ale jestem wkur..., czy tak wygląda znokautowany człowiek?!