Sport.pl

Polsat Boxing Night. Gołota nieprzygotowany do walki z Saletą? "Potańczę na sylwestra to złapię kondycję"

Złapany przez dziennikarzy na warszawskim Okęciu Andrzej Gołota sprawiał wrażenie, że walkę z Przemysławem Saletą (23 lutego w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie) traktuje co najmniej... ulgowo. Miał też kłopoty z odpowiadaniem na proste pytania.
Gołota (41-8-1, 33 KO) wysiadł z samolotu w bardzo dobrym nastroju. Postawiony przed dziennikarskimi kamerami zaczął jednak sprawiać wrażenie nieco zagubionego. Nie pamiętał nawet, że pod koniec lat 90. cała Polska aż huczała od plotek o jego walce z Saletą (43-7, 21 KO). Wtedy do niej nie doszło, a kibice musieli poczekać, aż zasłużeni bokserzy będą w stanie zaserwować im co najwyżej półzawodowy pojedynek. - Poważnie, był taki temat? - pytał zaskoczony Gołota. - Przyjechałem na sylwestra, potańczyć troszkę i kondycję złapać - dodał chwilę później.

Co ciekawe, ze swoim najbliższym przeciwnikiem Gołota prawie spotkał się już na lotnisku. Okazało się bowiem, że około pół godziny przed pojawieniem się Gołoty na Okęciu wylądował Saleta. - No to przepraszam, że przyleciałem później, bo walka mogła być już tutaj - żartował Gołota, w przeszłości czterokrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej. - A co do Salety i naszych animozji to cóż, na pewno nie pałamy do siebie przyjaźnią. Będzie walka! - zapowiedział najsłynniejszy polski bokser.

"Wywiad" z Andrzejem Gołotą na lotnisku obejrzysz poniżej:Na lutową galę (w telewizji dostępną tylko w systemie pay-per-view) w Ergo Arenie ruszyła już sprzedaż biletów. Wejściówki w cenie od 60 zł do 300 zł można nabywać w portalu www.ebilet.pl. Sektory najbliżej ringu (z najdroższymi biletami) nie trafiły jeszcze do sprzedaży.

Ceny biletów:

Poziom 1 (zielony) - bilety od 250 do 300 zł

Poziom 3 (niebieski) - bilety od 200 do 300 zł

Poziom 5 (fioletowy) - bilety od 60 do 80 zł

Gołota czy Saleta? Komu będziesz kibicować? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Więcej o:
Skomentuj:
Polsat Boxing Night. Gołota nieprzygotowany do walki z Saletą? "Potańczę na sylwestra to złapię kondycję"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX