Polsat Boxing Night. Zobacz treningi Andrzeja Gołoty przed walką z Przemysławem Saletą [WIDEO]

Andrzej Gołota

Andrzej Gołota (Fot. Kuba Atys / AG)

Andrzej Gołota skończył w sobotę 45 lat, ale gdy ogląda się jego poczynania na sali treningowej, to można odnieść wrażenie, że jest co najmniej o połowę młodszy.
Do walki z Saletą pozostało niecałe siedem tygodni, ale Gołota nie marnuje czasu. Trenuje w Warszawie na obiektach Legii pod okiem Andrzeja Gmitruka (obaj panowie współpracowali przy okazji olimpiady w Seulu w 1988 r., skąd Gołota przywiózł brązowy medal) i na każdych zajęciach daje z siebie wszystko. Dziennikarze portalu bokser.ord towarzyszą Gołocie w codziennych treningach, czego efekt możesz zobaczyć na poniższych wideo.

Andrzej Gołota tarczuje z trenerem Andrzejem Gmitrukiem:Gołota dba także o przygotowanie kondycyjne. Na bieżni spędza co najmniej tak dużo czasu, jak przy treningu stricte bokserskim. Zobacz poniżej:Walka Gołoty z Saletą odbędzie się 23 lutego w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Bilety na galę kosztują od 60 do 3000zł. Szczegóły TUTAJ.

Zobacz także
  • Maj 2012. Przemysław Saleta w Białymstoku Polsat Boxing Night. Przemysław Saleta przyznaje: "Walka z Andrzejem Gołotą to show-business"
  • Andrzej Gołota (z lewej) okładany przez Tomasza Adamka Polsat Boxing Night. Dlaczego Andrzej Gołota znów wrócił na ring?
  • Dariusz Michalczewski Polsat Boxing Night. Dariusz Michalczewski o walce Gołoty z Saletą: "To bez sensu, choć lepsze niż wrestling"