Polsat Boxing Night. Organizatorzy ogłosili kartę walką. Pojedynkiem wieczoru oczywiście Gołota - Saleta

Siedem walk zawodowych oraz dwie amatorskie odbędą się podczas Polsat Boxing Night, która 23 lutego zawita do Ergo Areny. Ostatnim, tym najważniejszym pojedynkiem, będzie oczywiście starcie Andrzeja Gołoty z Przemysławem Saletą.
Gala wystartuje o godz. 19.30. Rozpocznie się ona od dwóch walk amatorskich, w których zmierzą się: Paweł Wierzbicki z Patrykiem Tolkaczewskim (3 rundy, waga ciężka) oraz Tomasz Jabłoński z Adrianem Plichtą (3 rundy, waga średnia).

Zawodowe starcia rozpoczną się od pojedynku w kategorii junior ciężkiej (limit wagowy 90,719 kg) Łukasza Rusiewicza z Izu Ugonohem (6 rund). Po nich na ring wyjdą Krzysztof Cieślak i Kamil Łaszczyk (10 rund, kategoria lekka, limit wagowy 61,235 kg). Trzecią walkę gali stoczą w kategorii średniej (limit wagowy 72,575 kg, 8 rund) Maciej Sulęcki i Robert Świerzbiński, a czwartą (kategoria półciężka, limit wagowy 79,379 kg, 8 rund) Dariusz Sęk i Remigiusz Wóz. Jako piąta para (kategoria półciężka, 10 rund) na ringu pojawią się Paweł Głażewski i Bartłomiej Grafka.

Mocnym wstępem do 7. walki wieczoru, czyli pojedynku Gołoty z Saletą (waga ciężka 10 rund), będzie stracie Artura Szpilki z Krzysztofem Zimnochem (waga ciężka, ponad 90,719 kg, 10 rund).

Kto wygra pojedynek Gołota - Saleta? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »