Polsat Boxing Night. Gołota o "Tigerze" Michalczewskim: Niech lepiej mówi po niemiecku [WIDEO]

Na poniedziałkowej konferencji prasowej poświęconej gali Polsat Boxing Night Andrzej Gołota odniósł się do słów Dariusza Michalczewskiego, który ocenił, że jego starcie z Przemysławem Saletą jest "bez sensu".
- Ta walka nie ma większego sensu, choć na pewno wzbudzi zainteresowanie, bo zarówno Gołota, jak i Saleta mają ciekawą przeszłość - powiedział Michalczewski kilka dni temu. - Jednak z dużym sportem nie będzie to miało nic wspólnego. Nie możemy spodziewać się fajerwerków, bo oni akurat w ringu nigdy ich nie pokazywali. Gołota spektakularne walki toczył kilkanaście lat temu z Riddickiem Bowe'em, a poza tym notował tylko spektakularne porażki.

Do ostrych słów "Tigera" Gołota odniósł się na poniedziałkowej konferencji prasowej poświęconej gali. - Michalczewski? Niech lepiej mówi sobie po niemiecku. Tam go lepiej rozumieją - kpił polski weteran pięściarstwa. - A walka z nim? Z nim nie ma boksowania, to jest przy mnie piórko. Zupełnie inna kategoria, inny świat - uciął Gołota.

Wypowiedź Gołoty (zarejestrowaną przez portal ringpolska.pl) znajdziesz poniżej:A tutaj prezentujemy wideo z poniedziałkowej konferencji, wraz z wypowiedziami Gołoty oraz Salety:

A tak obaj bokserzy zaprezentowali się w pierwszym starciu "oko w oko".Organizowaną przez Polsat galę będzie można obejrzeć w telewizji tylko za pośrednictwem pay-per-view. Wykupienie dostępu będzie kosztować 40 zł. Gala będzie nadawana w dwóch formatach - SD (standard definition) oraz HD (high definition).