Rusza sprzedaż biletów na kwietniowy mecz piłkarzy ręcznych Polska - Szwecja w Ergo Arenie

7 kwietnia o godz. 20 w Ergo Arenie reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych w ramach eliminacji do mistrzostw Europy Dania 2014 zagra ze Szwecją. W czwartek rusza sprzedaż biletów na to spotkanie.
W pierwszym tygodniu kwietnia biało-czerwoni dwukrotnie zmierzą się z drużyną Trzech Koron. Mecz w hali na granicy Gdańska i Sopotu będzie rewanżem za spotkanie, które odbędzie się trzy dni wcześniej w Malmö. Spotkanie ze Szwedami w Ergo Arenie prawdopodobnie zadecyduje, czy podopieczni Michaela Bieglera wygrają grupę 5 (pozostali rywale Polaków i Szwedów, czyli drużyny Holandii i Ukrainy, są zdecydowanie słabsi).

Mecze Polski i Szwecji gwarantują znakomite widowisko, trzymające w napięciu do ostatnich minut. Warto przypomnieć starcie obu drużyn podczas ostatnich mistrzostw Europy w Serbii. Biało-czerwoni przegrywali do przerwy 9:20. W drugiej połowie odrobili stratę 11 bramek i zremisowali 29:29.

Sprzedaż biletów rusza w czwartek, 10 stycznia, o godz. 12. Wejściówki do nabycia: sprzedaż internetowa - www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl, kasa nr 3 w Ergo Arenie, czynna pn.-pt. w godz. 10-16, tel. 58 76 72 224 oraz sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert.

Bilety w cenie: kategoria I - 150 zł, kategoria II - 89 zł, kategoria III - 69 zł, kategoria IV - 35 zł. Wejściówki na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie organizator prosi o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Warto wybrać się na mecz Polska - Szwecja? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »