Sport.pl

Szczypiorniści grają w Hiszpanii, a bilety na ich mecz w Ergo Arenie schodzą na pniu!

Piłkarze ręczni reprezentacji Polski dopiero co rozpoczęli swój udział w mistrzostwach świata w Hiszpanii, a w Trójmieście już czekają na mecz biało-czerwonych w eliminacjach mistrzostw Europy ze Szwecją. Wejściówki na mecz w Ergo Arenie rozchodzą się w ekspresowym tempie.
Trójmiasto jest spragnione piłki ręcznej na najwyższym światowym poziomie. 2 kwietnia 2012 na towarzyskim meczu polskich szczypiornistów z reprezentacją Niemiec do gdańsko-sopockiej Ergo Areny przybyło ponad 11 tysięcy kibiców. To rekord frekwencji na meczu piłki ręcznej w Polsce.

Nie mniejsze zainteresowanie towarzyszy meczowi eliminacji mistrzostw Europy Polska - Szwecja, który odbędzie się 7 kwietnia o 20 również w Ergo Arenie. Bilety na ten mecz są w sprzedaży zaledwie od pięciu dni, a kibice już zdążyli kupić blisko 6000 wejściówek. Wygląda więc na to, że Ergo Arena na meczu podopiecznych Michaela Bieglera znów wypełni się do ostatniego miejsca.

Wybierasz się na mecz piłkarzy ręcznych do Ergo Areny? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Polacy liczą, że trójmiejska hala pomoże im wygrać ze Szwedami. Tym bardziej że biało-czerwoni chcą zrewanżować się Skandynawom za remis 29:29 z ubiegłorocznych mistrzostw Europy.

Bilety na mecz Polska - Szwecja można nabyć w internecie na stronach eventim.pl oraz ebilet.pl, a także w sieci Empik, Media Markt, Saturn, Media Expert i w kasach Ergo Areny.Więcej o: