Polsat Boxing Night. W walce wieczoru Gołota - Saleta bukmacherzy stawiają zdecydowanie na...

Andrzej Gołota jest zdecydowanym faworytem bukmacherów firmy Betsson w walce z Przemysławem Saletą, do której dojdzie 23 lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie w ramach gali Polsat Boxing Night.
Za każdą złotówkę postawioną na Gołotę można wygrać 1,28 zł. Za zwycięstwo Salety zarobimy już dużo więcej, bo 3,65 zł. Najwięcej pieniędzy "do wyjęcia" z kiesy bukmacherów będzie zaś, jeśli obstawimy remis. Każda złotówka zamieni się wtedy bowiem w aż 24 zł.

Gołotę jako faworyta wskazuje też m.in. Jarosław Soroko, znany trener MMA i boksu.

- Uważam, że Gołota wygra, bo doświadczenie to podstawa. A on jednak ma większe - mówi Soroko w rozmowie z "Super Expressem". - Z punktu widzenia kibiców, szykuje się świetny show. Z punktu widzenia sportowego zaś, obaj zawodnicy nie mają już szans na to, żeby dalej pokazywać się na ringu. Wiek mówi sam za siebie. Inna jest już motoryka, w grę wchodzą też zwyrodnienia stawowe, które nie pozwalają na płynność ruchu - dodał znany szkoleniowiec (więcej TUTAJ).

Dobre zdanie o formie Gołoty ma także jego trener Andrzej Gmitruk. "Andrew" rozpoczął już regularne sparingi i na każdym kolejnym prezentuje się coraz lepiej. Zobacz, co o formie Gołoty ma do powiedzenia Gmitruk:A Twoim zdaniem, kto zwycięży w walce wieczoru Polsat Boxing Night? Andrzej Gołota czy Przemysław Saleta? Zagłosuj w naszym sondażu oraz podyskutuj z innymi kibicami boksu na naszym Facebooku.

Kto wygra w walce wieczoru na Polsat Boxing Night?