Polsat Boxing Night. Walka w Ergo Arenie przetarciem dla Andrzeja Gołoty przed rewanżem z Tomaszem Adamkiem?

Andrzej Gołota i Przemysław Saleta

Andrzej Gołota i Przemysław Saleta (fot. mat. prasowe)

23 lutego w trójmiejskiej Ergo Arenie Andrzej Gołota skrzyżuje rękawice z Przemysławem Saletą. Dla mających po 45 lat bokserów walka miała być zwieńczeniem kariery, ale jak się okazuje...
Gołota w rozmowie z "Super Expressem" nieoczekiwanie stwierdził, że walka z Saletą w Ergo Arenie na gali Polsat Boxing Night nie tylko nie musi być ostatnią w jego karierze, ale że jeszcze marzy mu się... rewanż z Adamkiem.

- Chciałbym walczyć z Adamkiem. Bardzo chciałbym! - podkreśla Gołota. - Zobaczymy, na co mnie stać z Saletą, który rośnie w oczach. Od tego pojedynku wszystko zależy - zaznacza weteran boksu.

Obejrzałbyś jeszcze jedną walkę Gołoty z Adamkiem? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »


Gołota zmierzył się już z Adamkiem w 2009 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Dla Adamka był to pierwszy pojedynek w wadze ciężkiej. A nawet bardzo ciężkiej, bo Gołota przystąpił do niej ze sporą nadwagą. Jego formie nie sprzyjała też kontuzja ramienia odniesiona w jednym z poprzednich pojedynków oraz... gorąca głowa. Skonfliktowany z Adamkiem bokser chciał za wszelką cenę szybko się z nim rozprawić. Już w pierwszej rundzie Adamek posłał go jednak na deski. Gołota wstał i walczył dalej, ale przegrywał wszystkie rundy. W piątej ponownie był liczony, a chwilę później Adamek zasypał go gradem ciosów. Sędzia przerwał pojedynek, który Adamkowi otworzył drzwi do poważnych walk w wadze ciężkiej i ostatecznie zamknął je Gołocie.

Walkę Gołoty z Adamkiem obejrzysz poniżejZobacz także
  • Krzysztof Zimnoch, Artur Szpilka Polsat Boxing Night. Czy Artur Szpilka będzie walczył w Ergo Arenie?
  • Polsat Boxing Night. Krzysztof Zimnoch: Kibice chcą zobaczyć, jak wygrywam ze Szpilką
  • Andrzej Gmitruk Polsat Boxing Night. Trener Gołoty: Jego walka z Saletą to tylko wydarzenie medialne? Nie zgadzam się
Skomentuj:
Polsat Boxing Night. Walka w Ergo Arenie przetarciem dla Andrzeja Gołoty przed rewanżem z Tomaszem Adamkiem?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX