W sobotę w Ergo Arenie Polsat Boxing Night. Zaglądamy za kulisy

Przed sobotnią galą Polsat Boxing Night w Ergo Arenie, gdzie podczas walki wieczoru zmierzą się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta, zdradzamy zakulisowe szczegóły wydarzenia.
Polsat Boxing Night zapowiadane jest jako jedno z największych wydarzeń telewizyjnych w tym roku w Polsce. Pojedynek dwóch legend wagi ciężkiej - Gołoty i Salety, zobaczyć będziemy mogli dzięki systemowi pay per view Cyfrowego Polsatu oraz w telewizji internetowej ipla. Dzięki transmisji będziemy mogli przenieść się do Ergo Areny już o godz. 18. Przekaz realizowany będzie dzięki 16 kamerom rejestrującym obraz w jakości SD oraz coraz bardziej popularnej HD. Ogromną atrakcją dla fanów boksu będzie możliwość zajrzenia dzięki transmisji do szatni zawodników, obserwując poza samą walką również ostatnie chwile przed starciem. W drugiej walce wieczoru zmierzą się Damian "Turbo" Trzciński z Krzysztofem Zimnochem.

Komentarzem widzów podejmie Andrzej Kostyra z Polsatu Sport. W studio na temat walk rozmawiać będą Janusz Pindera - ekspert bokserski, Iwona Guzowska - wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu oraz Mateusz Masternak - aktualny mistrz Europy w kategorii junior ciężkiej. Nie zabraknie również rozmów z zawodnikami, które przeprowadzi Mateusz Borek.

Dużo atrakcji czeka również wszystkich, którzy obejrzą galę na żywo w Ergo Arenie. Drzwi hali otwarte dla publiczności zostaną o godz. 18. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik. Możemy się spodziewać wyjątkowego widowiska ponieważ producentem wykonawczym Polsat Boxing Night jest Federacja KSW nominowana m.in. do nagrody dla najlepszej organizacji MMA na świecie.

Organizatorzy mają dla fanów boksu wyjątkową atrakcję. Chętni będą mogli na żywo obejrzeć oficjalne ważenie przed galą Polsat Boxing Night, podczas którego sprawdzone będą limity wagowe wszystkich uczestników. Ceremonia odbędzie się w piątek w sali treningowej trójmiejskiej Ergo Areny (strefa C1, poziom 1) o godz. 15. Uwaga, ilość miejsc jest ograniczona. Ważenie obejrzeć będzie można na żywo w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport News.

Pojedynek Gołota - Saleta podczas Polsat Boxing Night w pay-per-view telewizji internetowej IPLA! Już 23 lutego o godz. 18. Dostęp: 40 zł. Bilety na Galę w trójmiejskiej Ergo Arenie dystrybuuje firma AlberT Production (zamówienia zbiorowe tel. +48 605 668 696), dostępne są również w serwisie www.eBilet.ploraz w salonach Empik.