Cheerleaders Gdynia zawładnęły sercami jury w show Polsatu [WIDEO]

Byłe cheerleaderki Asseco Prokom Gdynia wystąpiły w trzeciej edycji "Got to dance. Tylko taniec" - telewizyjnego show emitowanego przez stację Polsat. Dziewczyny zatańczyły do kawałka "I Gotta Feeling" grupy Black Eyed Peas. I przeszły dalej.
Cheerleaderki z Gdyni, które tańczyły na meczach koszykarzy mistrzów Polski Asseco Prokom, robiły wielką karierę w Polsce i na świecie, pojechały tańczyć nawet na meczach NBA do USA. Konflikt z nowymi władzami klubu z Gdyni sprawił jednak, że od grudnia dziewczyny nie tańczą już na meczach Prokomu, dostały wypowiedzenie.

Ale mimo to zespół nie przestał istnieć. Dziewczyny zmieniły nazwę na Cheerleaders Gdynia i wystąpiły w show Polsatu "Got to dance. Tylko taniec". Jury w składzie: Michał Malitowski, Alan Andersz, Joanna Liszowska oraz Ania Jujka bardzo spodobał się występ Cheerleaders Gdynia. Dziewczyny wykonały jeden ze swoich sztandarowych pokazów i otrzymały cztery głosy na "TAK", co oznacza, że przeszły do kolejnego etapu show emitowanego na antenie Polsatu.

ZOBACZ, JAK TAŃCZYŁY CHEERLEADERKI Z GDYNI W SHOW POLSATUCzy podobał się Wam występ Cheerleaders Gdynia?Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »