Cheerleaders Gdynia będą tańczyły na meczach futbolu amerykańskiego [ZDJĘCIA]

Cheerleaders Gdynia występować będą podczas meczów futbolu amerykańskiego na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni. Będą zagrzewać do boju zawodników Seahawks Gdynia.
Najpopularniejsza grupa taneczna w Polsce nawiązała współpracę z Seahawks i w sezonie 2013 będzie występować podczas wszystkich spotkań drużyny na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.

Cheerleaderki, które w dość niemiłej atmosferze rozeszły się z Asseco Prokom Gdynia, w którym zaczynały swoją karierę, są wręcz rozchwytywane. Na trojmiasto.sport.pl pisaliśmy, że tancerki nawiązały współpracę z PZPN, w ramach której będą występowały w trakcie wszystkich domowych meczów reprezentacji w piłce nożnej trojmiasto.sport.pl pisaliśmy, że tancerki nawiązały współpracę z PZPN, w ramach której będą występowały w trakcie wszystkich domowych meczów reprezent. Wcześniej wielokrotnie tańczyły podczas meczów siatkówki, a także piłki ręcznej. W zeszłym roku cheerleaderki z Gdyni wystąpiły nawet w USA na specjalne zaproszenie Marcina Gortata podczas meczu NBA pomiędzy Phoenix Suns a Memphis Grizzlies.

Uważacie, że występy cheerleaderek mają sens? Podyskutuj na Facebooku Trojmiasto.Sport.pl! »